Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 20 από 20
  1. 02-09-10 23:42 #16
    Προεπιλογή
    λοιπον διατροφη δεν εκανα ποτε γενικα ο μεταβολισμος μου ειναι πολυ καλος διοτι οτι και να φαω δεν παχαινω...το σωμα το εφτιαξα με το breakdance και την γυμναστικη...η γραμμωση πιο πολυ εγινε απο το breakdance γιατι οτι κανεις το κανεις γρηγορα και ολο σου το βαρος πιο πολυ στα χερια και με το σωμα στηριζεσαι.βεβαια σταματησα τωρα και παω γυμναστηριο ΜΟΝΟ!!τωρα πηρα και μια πρωτεινουλα να αυξησω και μερικα κιλακια για να μπω σε διατροφη.καλο θα ηταν να παρω κιλα αλλα ειναι πολυ δυσκολο επειδη ο μεταβολισμος μου ειναι περιεργος...αν και με την θεληση ολα γινοντε...αλλα πηστευω να τα καταφερω αυτον τον χρονο να γινω καλητερος.και για την πλατη θα σας ελεγα πως εκανα ετσι μεγαλο V αλλα θα γελατε με τον τοπο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-09-10 00:00 #17
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    για πες μας να μαθουμε κ να το κανουμε μηπως πιασει κ σε μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-09-10 00:26 #18
    Προεπιλογή
    λοιπον θα σας πω το μεγαλο γελίο μυστικο μου....οταν ειμουν μικρος πηγαινα στον πατερα μου και του ελεγα για πετα φτερα και για πετα φτερα....μου λεει μια φορα ελα εδω να σε μαθω πως γινετε...ε πηγαινουμε στον καθρεπτη και οι 2 και αρχησε να μου δειχνει.τελικα εμαθα ομως ηταν αγυμναστα τα δικα μου φτερα με αποτελεσπα να τα πεταω χωρισ να φαινοντε...ετσι λοιπον απο εκεινη την μερα μεχρη και τωρα καθομαι καθε βραδυ πριν κοιμηθω στο καφρεφτη και πεταω τα φτερα....αλλα καθε βραδυ ετσι λοιπον μεγαλωσαν γυμναστηκαν και τωρα πεταω!!χαχαχα αληθεια αυτο εκανα και κανω και μεγαλωσαν.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-09-10 00:42 #19
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zois Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον θα σας πω το μεγαλο γελίο μυστικο μου....οταν ειμουν μικρος πηγαινα στον πατερα μου και του ελεγα για πετα φτερα και για πετα φτερα....μου λεει μια φορα ελα εδω να σε μαθω πως γινετε...ε πηγαινουμε στον καθρεπτη και οι 2 και αρχησε να μου δειχνει.τελικα εμαθα ομως ηταν αγυμναστα τα δικα μου φτερα με αποτελεσπα να τα πεταω χωρισ να φαινοντε...ετσι λοιπον απο εκεινη την μερα μεχρη και τωρα καθομαι καθε βραδυ πριν κοιμηθω στο καφρεφτη και πεταω τα φτερα....αλλα καθε βραδυ ετσι λοιπον μεγαλωσαν γυμναστηκαν και τωρα πεταω!!χαχαχα αληθεια αυτο εκανα και κανω και μεγαλωσαν.....
    Θες να πεις ότι απλά πόζαρες στον καθρεύτη και μεγάλωσαν?

    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-09-10 00:46 #20
    Προεπιλογή
    ναι για τα φτερα μονο αυτο εκανα χωρις πλακα...γι αυτο σας ειπα πως θα γελατε
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12