Σελίδα 5 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 213
  1. 03-09-10 20:45 #61
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    πρεπει να κανεις παρα πολυ καλη και ποιοτικη διατροφη... κομματια εισαι Dikey μπραβο σου ρε Man!
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-09-10 20:54 #62

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    εξωπραγματικο στεγνωμα!!!! πραγματικα τρομερο το τελικο αποτελεσμα ειδικα αν αναλογιστει κανεις ποσο γρηγορα εγινε! μπραβο για την προσπαθεια σου και τους κοπους σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-09-10 10:23 #63
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρεπει να κανεις παρα πολυ καλη και ποιοτικη διατροφη... κομματια εισαι Dikey μπραβο σου ρε Man!
    Θα το προσπαθησω ολο των χειμωνα! Στοχος να φτασω γυρω στα 90 κιλα για να ειμαι το καλοκαιρι γυρω στα 82 με 83 κιλα κ με 10% 12% λοιπος. Σέυχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-09-10 10:28 #64
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    εξωπραγματικο στεγνωμα!!!! πραγματικα τρομερο το τελικο αποτελεσμα ειδικα αν αναλογιστει κανεις ποσο γρηγορα εγινε! μπραβο για την προσπαθεια σου και τους κοπους σου
    Εχω αναρτησει στο Trhead περι προπονησης, τι προγραμμα ακολουθησα ενα 3μηνο, απο Μαιο μεχρι τελος Ιουλιου,τι συμπληρωματα πηρα κ διατροφη!Δεν ξερω ισως ειναι κ τα γονιδια γτ η διατροφη μου δεν ηταν ουτε με γραμμαρια ουτε με πολυ εξιδικευμενες τροφες! Αλλα τα εδινα ολα σε προπονηση υπνο τις ωρες που επρεπε να παιρνω το καθε συμπληρωμα! Οσο για την διατροφη ακολουθουσα 2 μερες μονο πρωτεινουχα φαγητα και 1 μερα μονο υδατανθρακα! Πολυ μπορει να μην νομιζουν πως ειναι σωστο αλλα σε μενα δουλεψε!Σ'ευχαριστω πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-09-10 16:19 #65
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα το προσπαθησω ολο των χειμωνα! Στοχος να φτασω γυρω στα 90 κιλα για να ειμαι το καλοκαιρι γυρω στα 82 με 83 κιλα κ με 10% 12% λοιπος. Σέυχαριστω!
    μα εγω δεν σου ειπα οτι δεν κανεις ηδη καλη διατροφη... υποθεση εκανα οτι θα εισαι πολυ ποιοτικος για να εισαι ετσι κομματια.... και εγω ειμαι 84 κιλα με 12-13% κατα προσεγκηση παντα και προσπαθω να φτασω 90 αλλα να μεινω εκει καθαρος... αν ο στοχος σου ειναι τα 83 κιλα δεν χρειαζετε να φτασεις τα 90 και πεσεις στα 83 ρε man... φαινεται οτι κάνεις πολυ καλες προπονησεις αν αυξησεις και λιγο τις θερμηδες σου και τις σπασεις σε περισσοτερα γευματα θα φτασεις χαλαρα στα 83 με μικρα ποσοστα λιπους... ετσι πιστευω...
    για μενα φτασε στα 90 οσο ποιο καθαρος μπoρεις και θα εισαι Super!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tasos Green : 11-09-10 στις 16:25
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-09-10 10:30 #66
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tasos Green Εμφάνιση μηνυμάτων
    μα εγω δεν σου ειπα οτι δεν κανεις ηδη καλη διατροφη... υποθεση εκανα οτι θα εισαι πολυ ποιοτικος για να εισαι ετσι κομματια.... και εγω ειμαι 84 κιλα με 12-13% κατα προσεγκηση παντα και προσπαθω να φτασω 90 αλλα να μεινω εκει καθαρος... αν ο στοχος σου ειναι τα 83 κιλα δεν χρειαζετε να φτασεις τα 90 και πεσεις στα 83 ρε man... φαινεται οτι κάνεις πολυ καλες προπονησεις αν αυξησεις και λιγο τις θερμηδες σου και τις σπασεις σε περισσοτερα γευματα θα φτασεις χαλαρα στα 83 με μικρα ποσοστα λιπους... ετσι πιστευω...
    για μενα φτασε στα 90 οσο ποιο καθαρος μπoρεις και θα εισαι Super!
    ναι βρε αδερφε μ, δεν εφερα καμια αντιρριση σε αυτο που μου εγραψες συμφωνησα κ με το παραπανω! θα δοκιμασω την συμβουλη σου, θα προσθεσω αλλο 1 'Η 2 στα ηδη 6 που κανω για να δω αν με αυτο τον τροπο το σωμα μου ανταποκριθει κ παρω καθαρα κιλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-09-10 11:15 #67
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Σημερινη φωτο, μετα απο μια βδομαδα γυμναστηριο προσαρμογης! Σιγα σιγα να μπαινουμε σε ρυθμους χειμωνα!

    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-09-10 14:51 #68
    Προεπιλογή
    μπραβο φιλε!!!
    πολυ καλη γαμμωση εχεις!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-09-10 16:00 #69
    Προεπιλογή
    παρα πολυ καλος..και χωρις ακροτητες σε διατροφη και συμπληρωματα απο οσο βλεπω..

    το λογκ το εφτιαξες τελικα ? γιατι δεν το βρισκω..
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-09-10 17:30 #70
    Προεπιλογή
    εισαι εμπνευση di! re dikey δεν ριχνεις κ καμια διατροφη...να παρουμε καμια ιδεα!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη just chris : 13-09-10 στις 17:32
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-09-10 17:46 #71
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    αν και δεν παρατηρω ιδιαιτερα σωματα χαμηλων κιλων αυτο το σωμα ειναι πολυ καλο οπτικα.Πολυ καλη δουλεια αδερφε και πολυ καλα γενετικα.δεν ξερω ποσα κιλα εισαι στην τελευταια αλλα φαινεσε ποιο γεματος μου σκαει ποιο καλα στο ματι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-09-10 18:25 #72
    Το avatar του χρήστη stamthedrum

    Εγγραφή
    24-05-2009
    Περ.
    Γούβα
    Μηνύματα
    1.435
    Προεπιλογή
    Φίλε είσαι σφαχτάρι! Εξαιρετικός!
    Hypertrophy for the win!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-09-10 21:25 #73
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas317 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπραβο φιλε!!!
    πολυ καλη γαμμωση εχεις!!!
    Σ'ευχαριστω πολυ αδερφε μ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-09-10 21:28 #74
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρα πολυ καλος..και χωρις ακροτητες σε διατροφη και συμπληρωματα απο οσο βλεπω..

    το λογκ το εφτιαξες τελικα ? γιατι δεν το βρισκω..
    αν εννοεις για τον ογκο, οχι γτ μιλησα κ με το παιδι που με βοηθησε σε θεματα προγραμματος κ συμπληρωματων κ φτιαξαμε ενα προγραμμα, θα το πω εισαγωγης Ή μαλλον προεργασιες κ προετοιμασιας γτ ειχα 1 μηνα + αποχη απο γυμναστικη, το οποιο θα ακολουθησω για 2 μηνες περιπου κ μετα θα φτιαξουμε καθαρα για ογκο! αν θελεις μπορω να αναρτησω κ το συγκεκριμενο Σέυχαριστω αδερφε μ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-09-10 21:31 #75
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    εισαι εμπνευση di! re dikey δεν ριχνεις κ καμια διατροφη...να παρουμε καμια ιδεα!!!
    Με κολακευης πολυ αδερφε μ Εχω αναρτηση στο Thread με τα προγραμματα κ τι διατροφη ακολουθησα
    < HTML:
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10266
    οπου μπορεις να δεις κ ολοκληρωμενο το προγραμμα για γραμμωση αλλα στην βαζω κ ξεχωριστα μονο το κομματι της διατροφης οπου γραφω κ τα συμπληραματα που ελαβα.
    Διατροφη επελεξα να τρωω 2 μερες μονο πρωτεινουχο φαγητο και 1 μερα υδατανθρακες! Δλδ την ημερα της πρωτεινης, το πρωι πρωτεινη(ροφημα) με βρωμη, εναν καφε φραπε μετριο, κατα της 12 παστελι με αμινοξεα, κατα της 3 φαγητο(κοτοπουλο, ψαρι,ομελετα μονο με ασπραδια,ψαρονεφρι,πιπεριες κ οτι εχει πρωτεινη) σαλατα 3 φετες ψωμι πολυσπορο και αμινοξεα,υπνος, 6 προπονηση, κατα της 7 πρωτεινη(ροφημα), κατα της 9 οτι κ το μεσσημερι με αμινοξεα και κατα της 11κ30 1γιαουρτι! Την ημερα με τους υδατανθρακες το πρωι το ιδιο, κατα της 12 ενα μηλο 'η μπανανα, κατα της 3 φαγητο(σκετο ρυζι, μακαρονια κλπ)με αμινοξεα, υπνος, 6 προπονηση, 7 ροφημα πρωτεινης, κατα της 9 οτι κ το μεσσημερι με αμινοξεα, κατα της 11κ30 γιαουρτι! Δεν ειναι τπτ σπουδαιο κ δεν αναφερω γραμμαρια γτ υπολογιζα μια μετρια προς κανονικη μεριδα!Τωρα απο συμπληρωματα χρησιμοποιησα τα παρακατω : Πρωτεινη Pro Plex της All Star (2scoup σε καθε ροφημα), αμινοξεα Amino BCAA της All Star, το πρωι επαιρνα τις πολυβιταμινες Vitakic της Muscletech οπως κ το βραδυ, 40 λεπτα πριν την προπονηση επαιρνα το Complete Pump της WarriorLAb, μετα την προπονηση το Halo της Muscletech για γρηγορη αναρωση λογο της μεγαλης εντασης της προπονησης κ των συνεχων ημερων, κ το βραδυ πριν κοιμηθω ενα κουταλακι γλουταμινη(φαρμακευτικη)!
    Ps εκοψα στο ελαχιστο το αλατι, προσθεσα πιπερι, κρεμμυδι, λεμονι στα φαγητα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DiKey : 13-09-10 στις 21:38
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία