Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 122
  1. 24-08-10 13:35 #1
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή Ποιες εταιριες συμπληρωματων ΔΕΝ προτιματε;
    Σαυτο το τοπικ θα ηθελα να αναφέρουμε ποιες εταιρείες δεν προτιμάμε και αν θελουμε να πουμε και το λογο, ωστε να εχουν όλοι μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα.
    Εν μερη το τοπικ μπορει να εχει χιουμορ αλλα απο την αλλη ειναι σοβαρο να αναφερουμε προσωπικες εμπειρίες ή απογοητεύσεις απο συμπληρώματα.
    Φυσικα δεν ειναι ολοι οι οργανισμοι το ιδιο για να αντιδρανε το ιδιο σε ενα συμπληρωμα και γιαυτό ίσως μερικές φορές δεν θα πρέπει να είμαστε απόλυτοι.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-08-10 14:18 #2
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Warrior lab complete whey σοκολατα....Δεν μου αρεσε η γευση και απο την στηγμη που αρχησα να πεινω μια myofusion καθε φορα που επινα την complete με επιανε κοψιμο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-08-10 16:48 #3
    Προεπιλογή
    warriorlab complete whey γιατι οταν την πηρα για 1 φορα εβγαζα συνεχεια σπυρακια στην πλατη (μαλλον κατι αλλεργικο)! επισης muschletech γιατι ολα τα συμπληρωματα τους υποσχονται οτι θα γινεις jay cutler αμα τα παρεις,και ποιος ξερει τι ουσιες χρησημοποιει η εν λογω εταιρια?! ειδικα με muschletech ειμαι πολυ καχυποπτος και δεν εχω σκοπο να αγορασω συμπληρωματα της συγκεκριμενης εταιριας! εχω ενα σεικερ της muschletech που πανω γραφει με μεγαλα γραμματα mushletech=supplements that work και το work το χει με κοκκινη υπογραμμισμενη γραμμη!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τ.Ε.Φ.Α.Α : 24-08-10 στις 16:50
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-08-10 16:52 #4
    Προεπιλογή
    Καλα η Warriorlab ειναι ''στρουμφάκια ή πράσινα άλογα εταιρια''. Η μια γλουταμινη που ειχα παρει δε πινοταν ουτε για αστειο σε κανενα χυμο ή νερο και για 1 μερα δε μπορουσα να καταπιω και συνεπως πηγε στα σκουπιδια, ενώ η Kre-Alkalyn της ίδιας εταιρίας μου δημιούργησε αλλεργικό εξάνθημα στη κοιλιά που εδω και 3 μέρες ακόμα να φύγει αν και ευτυχως εχει υποχωρήσει σημερα κάπως...
    Βλεπω και αλλοι εχουν παθει τα ιδια με μενα οποτε εχουμε και αλλους στο club
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devil Randime : 24-08-10 στις 16:54
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-08-10 17:09 #5
    Προεπιλογή
    Devil Randime πες μας απτην αρχη οτι πηρες την kre-alkalyne της warriorlab γιατι και εγω με την πρωτεινη της συγκεκριμενης εταιριας ειχα ακριβως τα ιδια συμπτωματα δλδ φαγουρα και σπυρια στην πλατη! μολις την εκοψα και πηρα αλλη τοτε ημουν οκ!! φιλε Devil Randime εχω ανοιξει ολοκληρο θεμα για την αλλεργια που ειχα απτην protein tis warriorlab!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-08-10 17:10 #6
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    muscletech για τις αθλιες διαφημίσεις της, οι οποιες ειναι του τυπου ''με την ταδε πρωτεΐνη ο ταδε αθλητής (επώνυμος) πηρε σε ενα μηνα 30 μυικά κιλά'',
    είπαμε να δουλεύεις τον κόσμο αλλα όχι και έτσι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-08-10 17:12 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Τ.Ε.Φ.Α.Α Εμφάνιση μηνυμάτων
    Devil Randime πες μας απτην αρχη οτι πηρες την kre-alkalyne της warriorlab γιατι και εγω με την πρωτεινη της συγκεκριμενης εταιριας ειχα ακριβως τα ιδια συμπτωματα δλδ φαγουρα και σπυρια στην πλατη! μολις την εκοψα και πηρα αλλη τοτε ημουν οκ!! φιλε Devil Randime εχω ανοιξει ολοκληρο θεμα για την αλλεργια που ειχα απτην protein tis warriorlab!
    Φιλε (το λεω και στον εαυτο μου αυτο) μην εμπιστευεσαι οποια εταιρια ειναι ιδιως τις ''φθηνες'' τυπου Warriorlab που και στο site να μπεις ειναι σα να μην υπαρχει αυτη η μαρκα. Εμενα προσωπικα η Muscletech δε με εχει πειραξει κανενα προιον της και γι'αυτο τη προτιμω. Αν εισαι αλλεργικος να προσεχεις με αυτα φιλος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-08-10 17:18 #8
    Το avatar του χρήστη Surfer

    Εγγραφή
    06-07-2010
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Με τίποτα, εδώ και αρκετά χρόνια, Muscletech και Dymatize. Στομαχόπονοι και με πήγαινε "σερπατίνα"
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-08-10 17:27 #9
    Προεπιλογή
    μαλλον στον τιτλο πρεπει να προστεθει σε παρενθεση ΜYSCHLETECH! υποσχεται οτι θα γινεις cytler αυτη η εταιρια!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-08-10 19:05 #10
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    muscletech διοτι δεν μ΄αρεσει να υποτιμουν τη νοημοσυνη μου πλασαροντας μου "υπερβολες"(καπως αλλιως θα το ελεγα αλλα εχε χαρη....)οχι πως ολες οι εταιριες δεν το κανουν λιγο πολυ αλλα "εντος των δικων μου οριων"...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-08-10 19:20 #11
    Προεπιλογή
    gaspari συγκεκριμενα το λεω γιατο superpump τπτ απολυτος δεν μου εκανε οταν το δοκιμασα γιαυτο!!!


    YOU HAVE TO DO WHAT OTHER WON'T.
    TO ACHIEVE WHAT OTHER'S DON'T
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-08-10 20:59 #12
    Προεπιλογή
    Επειδη η muscletech εχει υπερβολικες και μαρκετινγκιστικες διαφημησεις, αυτο σημαινει οτι εχει ασχημα προιοιντα??? Και η gaspari τα ιδια λεει! Δεν σημαινει κατι αυτο!

    ps δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε συμπληρωματα της, απλα δεν μου κανει για ορθολογικο επιχειρημα αυτο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-08-10 21:36 #13
    Προεπιλογή
    χειροτερη απο την muscletech για μενα ειναι η six star(η οποια ειναι θυγατρικη της βεβαια)..ειχα δοκιμασει την πρωτεινη της και δεν πινοταν..ασε που με πηγαινε και νερο οποτε πηγαινα τουαλετα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-08-10 21:41 #14
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη η muscletech εχει υπερβολικες και μαρκετινγκιστικες διαφημησεις, αυτο σημαινει οτι εχει ασχημα προιοιντα??? Και η gaspari τα ιδια λεει! Δεν σημαινει κατι αυτο!

    ps δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε συμπληρωματα της, απλα δεν μου κανει για ορθολογικο επιχειρημα αυτο!
    εγραψε κανενας καπου πως ειναι μάπα τα προϊόντα της?

    μου τη δινει που προσπαθεί να πλασάρει μια απλή μια πρωτεΐνη για σουπερ φάρμακο και γιαυτό τη σνομπάρω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-08-10 21:41 #15
    Προεπιλογή
    τα προιοντα της ON,πολυ ακριβα κ αμφιβολου προελευσεως!θυμιζω κ το γεγονος με τις γνησιες πρωτεινες ξαφνικα!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία