Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 24-01-12 21:36 #1
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή Γυμναστήριο στη Σίνδο Θεσσαλονίκης
    Γνωρίζει κανείς εάν το ΑΤΕΙ Θεσσαλονίκης έχει δικό του γυμναστήριο στη Σίνδο;
    Εαν όχι, υπάρχει κάποιο γυμναστήριο στο χωριό που να αξίζει;

    Βρήκα στο google δύο αλλά δε ξέρω κατά πόσο είναι είναι εξοπλισμένα και τι προσωπικό έχουν.
    Δε πρόκειται για μένα, αλλά για μια γνωστή μου που τώρα ξεκινάει και καλό θα ήταν να έχει επίβλεψη από κάποιον έμπειρο γυμναστή.

    Τα γυμ της Θεσσαλονίκης αποκλείονται γιατί θέλει μισή ώρα να πάει και μισή να γυρίσει.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-01-12 22:36 #2
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    με μια γρηγορη αναζητηση . βρηκα οτι δεν εχει το ατει γυμναστηριο. αλλα η σινδο εχει δημοτικο γυμναστηριο
    και καποια ιδιωτικα που βρηκα στο χρυσο οδηγο
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-01-12 22:42 #3
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Αυτά του Χ.Ο είχα βρει κι εγώ, αλλά για το Δημοτικό δεν ήξερα.
    Θα δούμε τι σόι γυμναστήριο είναι.. μπορεί να ξέρει κάποιος. Τόσοι φοιτητές ζούνε εκεί.

    Ευχαριστώ για την απάντηση
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση