Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 27-01-12 19:43 #1
    Προεπιλογή Γιατι δεν βαζω ευκολα κιλα;;;
    χαιρετε σε ολους ειμαι καινουργιος στο φορουμ
    κανω πολλα χρονια πυγμαχια και ασχολουμε με τα βαροι τα τελεφτεα 3χρονια ( ερασιτεχνικα) αυτο που θα ηθελα να σας ροτισω αμα μποριτε να με βοηθισετε ειναι εχω παρατιρισι στο σωμα μου βαζω ευκολα μιεσ αλλα πολι δισκολα κιλλα τι θα μπορουσατε να μου προτινετε
    ειμαι 1.71 και 71-72 κιλλα επισις περνω σιμπλιροματα το τελεφτεο 1 χρονο γνωστα για τιν αυξιση βαρους τους (πρωτεινη) αλλα δεν εχω δει τοσο τρογμακτικα αποτελεσματα σαν αφτα που περιγραφουν αφου εχω παρει μονο 4 καθαρα κιλλα αυτο το διστιμα (ωχι νερα) καποια βοιθια;;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-01-12 19:47 #2
    Προεπιλογή
    4 κιλα σε ποσο καιρο?μην περιμενεις να γινεις ο τυπος στην ετικετα του συμπληρωματος παντως
    ‎-Μήπως έχετε καρτούλες που γράφουν
    "ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ";;;
    -Ναι φυσικά και έχω..
    -Δώσε μου 8 ρε φιλαράκι...!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-01-12 20:00 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanos col Εμφάνιση μηνυμάτων
    4 κιλα σε ποσο καιρο?μην περιμενεις να γινεις ο τυπος στην ετικετα του συμπληρωματος παντως
    χαχαχαχαχα σιγουρα οχι ουτε αυτος ειναι ο σκοπος μου 4 κιλα σε 1 χρονο εμενα ο σκοποσ μου ειναι να κανω ενα σωμα σαν του roy jones jr αμα ξερεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-01-12 20:03 #4
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannhs jp Εμφάνιση μηνυμάτων

    ειμαι 1.71 και 71-72 κιλλα επισις περνω σιμπλιροματα το τελεφτεο 1 χρονο γνωστα για τιν αυξιση βαρους τους (πρωτεινη) αλλα δεν εχω δει τοσο τρογμακτικα αποτελεσματα σαν αφτα που περιγραφουν αφου εχω παρει μονο 4 καθαρα κιλλα αυτο το διστιμα (ωχι νερα) καποια βοιθια;;;;
    4 κιλα σε 1 χρονο και αν ειναι καθαρα οπως λες ειναι καλα... επισης λογω πυγμαχιας ανεβασε τους υδατανθρακες σου , η πρωτεινη μονο δεν μπορει να σου δωσει κιλα... τα κιλα = θερμιδες
    θερμιδες < απο αυτές που 'καις' μεσα στην ημερα σημαινει χανεις κιλα
    > ανεβαζεις

    εχεις καποια διατροφή?? αν ναι ανεβασε την για να βοηθησουμε
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-01-12 20:13 #5
    Προεπιλογή
    οχι συγκεκριμενη διατροφη δεν κανω απλοσ προσπαθω να κανω 5 με 6 γεβματα ημερεσιος χωρια απο τα 2 ροφιματα προτεινης που πινω 2 φορεσ την ημερα το πρωι και μετα τη προπονιση
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-01-12 20:18 #6
    Προεπιλογή
    αυτα που σου ειπε ο φιλος.δεν βαζεις κιλα επειδη εχεις πολυ αεροβια λογικα λογω πυγμαχιας
    ‎-Μήπως έχετε καρτούλες που γράφουν
    "ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ";;;
    -Ναι φυσικά και έχω..
    -Δώσε μου 8 ρε φιλαράκι...!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-01-12 20:19 #7
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    ψαξου λιγο στο φορουμ .. φτιαξε μια συγκεκριμενη διατροφη και δουλεψε πανω σε αυτην ... ετσι θα εχεις εικονα και θα παιζεις με τις ποσοτητες ωστε να ανεβαζεις θερμιδες και να κατεβαζεις αναλογα με τον σκοπο σου... γενικα και αοριστα πας στα τυφλα
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση