Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 29
  1. 17-04-07 17:54 #1
    Προεπιλογή Γαστρεντερίτιδα
    σε περιοδο που εισαι αρρωστος και δεν πρεπει να φας τιποτα για κανα δυο μερες αυτο σημαινει οτι θα χασεις μυες!εχω γαστρεντεριτιδα και χτεσ δεν εφαγα τιποτα και σημερα μονο φρυγανιες με μελι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-04-07 18:13 #2
    Το avatar του χρήστη Nick3

    Εγγραφή
    19-07-2006
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    427
    Προεπιλογή
    Δεν πρέπει να φας τίποτα ή δεν μπορείς να φας τίποτα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-04-07 18:34 #3
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή Re: αρρωστια
    Kαλά μην τρελαίνεσαι παλικάρι μου δες την υγεία σου πρώτα κ μετά οι μυς - στο ερωτημά σου τώρα δεν γίνεται κ τόση ζημιά όση φαντάζεσαι == > Relax take it easy - Mika

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-04-07 18:42 #4
    Το avatar του χρήστη Nick3

    Εγγραφή
    19-07-2006
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    427
    Προεπιλογή
    Εγώ πάντως όταν είμαι άρρωστος κάνω κανονικά γεύματα.
    Δεν κατεβαίνουν βέβαια αλλά το παλεύω και κατεβαίνουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-04-07 18:47 #5
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή Re: αρρωστια
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gasturb
    Relax take it easy - Mika

    Gt
    off topic: κορυφη το τραγουδακι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-04-07 18:55 #6
    Προεπιλογή
    μπορω να φαω σημερα αλλα χτεσ δεν μπορουσα και οτι ετρωγα τα εβγαζα με εμετο!μετα πηγα νοσοκομειο και μου εκαναν 3 ενεσεις και δυο οροθσ!σημερα ειμαι καλυτερα αλλα εφαγα μονο ενα πακετακι φρυγανιες με τσαι και θα φαω και κοτοποθλο αργοτερα βραστο.....δεν επιτρεπονται αλλα...επισεις το προβλημα που σας ειπα σε αλλο φοροθμ με την αιματωση εικει κατω το εχετε αντιμετωπισει?δηλαδη να ειναι πιο λεπτο και να μην εχετε ορεξη..ειναι υπερκοπωση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-04-07 18:58 #7
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pikolo
    μπορω να φαω σημερα αλλα χτεσ δεν μπορουσα και οτι ετρωγα τα εβγαζα με εμετο!μετα πηγα νοσοκομειο και μου εκαναν 3 ενεσεις και δυο οροθσ!σημερα ειμαι καλυτερα αλλα εφαγα μονο ενα πακετακι φρυγανιες με τσαι και θα φαω και κοτοποθλο αργοτερα βραστο.....δεν επιτρεπονται αλλα...επισεις το προβλημα που σας ειπα σε αλλο φοροθμ με την αιματωση εικει κατω το εχετε αντιμετωπισει?δηλαδη να ειναι πιο λεπτο και να μην εχετε ορεξη..ειναι υπερκοπωση?
    Σχετικα με φαγητο,στην περιπτωση σου νομιζω οτι καλυτερα θα ειναι τουλαχιστον να παρεις κανα shake πρωτεϊνης.Οχι οτι αν δεν φας και τιποτα για κανα 2ημερο,οπως σου ειπαν πιο πανω,θα χασεις και ΤΟΥΣ μυς,απλα για καλυτερη "προστασια",ας πουμε.

    Ή κανε το αλλο.Αν εχεις μπλεντερ βαλε εκει τιποτα βρωμη κτλ και καντα σε στυλ πυχτου ποτου. ( ειναι κι αυτο μια ιδεα... )
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-04-07 19:15 #8
    Προεπιλογή
    στην γαστρεντεριτιδα απαγορευεται να φας πρωτεινουχα ροφηματα κτλ κτλ γιατι η τα ξερνας η σε κοβει η κοιλια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-04-07 19:18 #9
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pikolo
    στην γαστρεντεριτιδα απαγορευεται να φας πρωτεινουχα ροφηματα κτλ κτλ γιατι η τα ξερνας η σε κοβει η κοιλια...
    Α! Δεν το ηξερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-04-07 20:18 #10
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pikolo
    στην γαστρεντεριτιδα απαγορευεται να φας πρωτεινουχα ροφηματα κτλ κτλ γιατι η τα ξερνας η σε κοβει η κοιλια...
    Pikolo γιαυτό προείπα να αφήσεις κατα μέρος όλα αυτά δες να γίνεις καλά πρώτα κ μην φοβάσε ότι θα χασεις πολλούς μυς. Τίποτα δεν θα γίνει σε 2 ημέρες οποτε take it easy κ Περαστικα σου!

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-04-07 22:31 #11
    Το avatar του χρήστη Teo70

    Εγγραφή
    07-03-2007
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    154
    Προεπιλογή
    Συμφωνώ 100% με τον Gas. Κάνε ότι σου είπε ο γιατρός, σιγά τώρα γιά 2-3 μέρες δε χάθηκε ο κόσμος. Μόνο αν κατέβαινες σε αγώνες δικαιολογείται τέτοια ανησυχία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-04-07 22:45 #12
    Προεπιλογή
    κ εγω συμφωνο με gas και θα σου πω και μια συμβουλη για την προληψη της γαστρεντεριτιδας, να πλενεις καλα τα χερια σου πριν απο το φαγητο και γενικα να πλενεις τα χερια σου οσο περισσοτερες φορες μπορεις και ειδικα τωρα που την εχεις!!τωρα οσο για το αν θα χασεις μυες με κανεις να γελαω ,ουτε o coleman δεν κανει ετσι ρε χαλαρωσε!
    i kaliteri mathisi einai i epanalipsi !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-04-07 01:32 #13
    Προεπιλογή
    THANKS GUYS...ειμαι λιγο υπερβολικος το ξερω...αλλα οκ....απλα υγρα εχασα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-10-12 13:39 #14
    Προεπιλογή
    Εδω και 3 μερες τυρανιεμε απο δαυτην.Εχω να φαω κανονικο γευμα 3 μερες,ολο στην τουαλετα ειμαι.Εχθες νομιζα οτι ημουν καλυτερα και εφαγα κοτοπουλα,γιατι το εκανα αυτο,μεσα σε λιγες ωρες ειχαν βγει.Εχω χασει 2 κιλα μεσα σε 2 μερες[λογικα νερα]
    Ερωτηση,τοσο καιρο παιρνω κρεατινη,η δραση της με τοσα υγρα που εχασα τελειωσε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-10-12 13:53 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ελπιζω να την σταματησες κατα την διαρκεια της γαστρεντεριτιδας..
    θα ταλαιπωρηθεις αρκετα μερχι να σου περασει κ θα χασεις καποια κιλα υγρα αλλα θα τα ξαναβαλεις μετα,αφου αναρωσεις πληρως..νερα θα χασεις μονο..
    την κρεατινη την σταματας κ οταν γινεις καλα ξανα αρχιζεις..ο τροπος που κανεις την ερωτηση δεν εχει κ πολυ νοημα.
    γιατι ειναι ενα συμπληρωμα που παιζει με τα υγρα στο σωμα,οποτε απο μια πλευρα "τελειωσε" εφ οσον εισαι αφυδατωμενος.
    αλλα στους μυς υπαρχει μεγαλυτερη συγκεντρωση αποτι αν δεν επερνες..λογικα δλδ.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία